Kdo jsme

ING. GABRIELA NOVÁKOVÁ

Vystudovala jsem ekonomii a management na Brno International Business School. Následně jsem se věnovala 10 let marketingu a komunikaci. S odchodem na mateřskou dovolenou přišel impuls život trochu změnit. Prostor, barvy to byla moje cesta. Vystudovala jsem Interiérový design. Od roku 2011 se profesi interiérového designéra věnuji aktivně.  Pracuji pod značkou GaDesign.
Přispívám na blog prodeti.cz a do internetového časopisu o bydlení Dům a byt.  Spolupracuji s časopisem Nové Proměny Bydlení. Věnuji se výrobě tapet na míru a nově navrhuji a vyrábím samolepky na zeď.

 

 

ING. KATEŘINA DÝROVÁ

Odjakživa mé srdce tíhlo k tvorbě a poctivému řemeslu.  4 roky studia oboru Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů se zaměřením na umělecké rytí na Slévárenské průmyslové škole v Brně, mi umožnilo udělat první krok k vlastní tvorbě. A jelikož mě lákalo dozvědět se více i o jiném řemesle a materiálu, začala jsem se věnovat studiu dřeva; vývoje a tvorby nábytku na Mendelově univerzitě v Brně. Od roku 2009 se naplno věnuji interiérovému designu. Za tu dobu jsem své zkušenosti nabyla v Čechách i v zahraničí Anglii a Kanadě. Pracuji pod vlastní jménem, v projekčním sdružení D2C projekt a působím v Brně. V březnu 2017 jsem získala od Ministerstva průmyslu a obchodu autorizaci na profesní kvalifikaci INTERIÉROVÝ PORADCE č. 33-051-M.

 

 

MgA. ANDREA VOKŘÁLOVÁ

Více než 10 let jsem studovala sklo na Železnobrodské sklářské škole a Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Během studií jsem několikrát vycestovala na studijní stáže na Bezalel University v Jerusalémě a na L´ecole Superiéure des Arts ve Strasburgu. Vždy jsem inklinovala k tvorbě instalací a práci s materiály. Cesta k řešení prostoru pro mne byla natolik lákavá, že jsem se rozhodla věnovat tomuto oboru na plno. Několik let jsem spolupracovala s časopisem Bydlení a Českou televizí v pořadu Bydlení je hra. Od roku 2009 pracuji pod svou značkou Andys design. Učím obor Bytový architekt na Uměleckoprůmyslové akademii ve Světlé nad SázavouVyšší odborné škole Michael.

V červnu 2015 mi vyšla kniha o dětských pokojích „Dejte dětem pokoj“. Kniha je provázaná tipy – vychytávkami, na které jsem si po letech aktivní práce přišla sama. A protože někdy je těžké sehnat to pravé do realizací, především dětských pokojů, začala jsem vyrábět magnetické nástěnky, věšáčky, poličky apod. pod značkou KIDS WALL DECORATIONS.